První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Proc jede kazdy Trabant pres vesnici naplno?
Aby ho psi neroztrhali.
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Zimní sraz - 2009"

foto Letošní zimní sraz jsme plánovali už od léta. Pro váš velký zájem jsme měli přislíbené další prostory v nově vybudovaném penzionu, který je jen asi o 50m výš než ten, kam obvykle jezdíme. Jednání se ale protahovala a když jsme pochopili, že to nikam nepovede, rychle jsme se rozhodli a Pepa Miléř včas zablokoval náš starý hotýlek. Po vzoru loňska, kdy nejlepší lyžování bylo v pátek v Rokytnici, jsme opět vyrazili v pátek ráno směr parkoviště P1 pod vlekem na Lysou horu. Miléřovi už jezdili a tak jsme se je snažili někde potkat, bohužel bezvýsleně. Pokaždé byli v protifázi a tak jsme se sešli až v poledne v hospodě.

foto

foto Jezdili jsme asi do 15 hodin a pak jsme se vydali ubytovat se. Na pokoji jsme si trochu schrupli a nebyli jsme zdaleka jediní. Navečer jsme sešli do restaurace něco pojíst a popít a musím konstatovat, že oproti loňsku se paní majitelka zlepšila, jídlo bylo dobré jako vždy předtím a dokonce proběhla i snaha o nějaké červené víno. Po večeři nám přinesla panáky slivovice, ale protože skoro nikdo z nás ji nepije, vypadalo to na pováženou. Abychom neurazili, tak někteří jedinci silnější povahy 2-3 panáky polkli (např. Karel Pálek), ale nakonec jsme nezužitovanou kořalku rozlili do nedopitých lahví se sodovkami (nechtěli jsme otrávit místní květinovou výzdobu). Pak už se jen sedělo a kecalo, i když musím přiznat, že letos to bylo dost komorní. V sobotu jsme po snídani vyrazili na svah do Aldrova, kde jsme měli sraz s Chlíbkovými. Vůbec nechápu, proč jsme s sebou vláčeli z parkoviště ty lyže, když ke karavanu s čokoládou s rumem se dalo v pohodě dojít pěšky. Ala asi chtěla Iveta ještě zajet do bufáče na XL klobásu ... Koupili jsme si permanentku jen asi na 3 hodiny, abychom se stihli připravit na významnou odpolední událost. Jeli jsme Chlíbkovým kolaudovat nově rekonstruovanou roubenku. Poté, co jsme se nesešli s Miléřovými, odjeli jsme Karlovou Xantií nakonec jen ve čtyřech. Karel se uvolil, že vydrží nepít a tak jsme to museli vzít za něj, chalupa se nám moc líbila, ale kolaudaci jsme neprotahovali a rychle zasedli k obloženým mísám. Ty jsem já osobně prokládal Jackem Danielsem a také čajem z rumem, zatímco Iveta chystala bramboráky. Navštívit je přišel také jeden místní exot, který pak bavil celou chalupu. Akorát odcházel každých 5 minut kouřit s Ivetou do dřevníku, takže nebylo jasné, jestli se bramboráky podaří dodělat. Vše ale dopadlo dobře, všechno jsme jim sežrali, já dostal na rozloučenou čertíka (rozuměj: rum s griotkou) a vyrazili zpátky na Rezek. Tam už byla zábava v plném proudu, tak jsme ještě vypili několik lahví červeného a pustili na DVD film z letošního ICCCR v Itálii. V neděli jsme my už nelyžovali, Pepa Šimek doma hlídal našich 9 hladových kočičích krků a tak jsme mu chtěli trochu odlehčit. Ješte jsme zašli prodiskutovat možnost toho nového penzionu na příští sraz, ale tak jako tak se nám ho celý zabrat nepodařilo.

foto Udělali jsme jenom takovou předběžnou rezervaci, kterou bychom kapacitu srazu dokázali rozšířit asi o 20 osob. Tak to promyslete, už na jarním srazu bychom museli od těchto nových zájemců vybírat předběžné zálohy (cca 500,- na hlavu), které by sem pak Ivan odvezl odevzdat. Ti, co jezdí každý rok, by asi zůstali opět ve spodním hotýlku, ti noví by pak byli o těch cca 50m po cestě výš a chodili by k nám na jídlo (předpokládám, že by šly zajistit i snídaně). Jinak v tom novém penzionu jsou všechny pokoje s příslušenstvím a s kuchyňkou, takže ty snídaně jdou udělat i doma. Taky je tam malý bazén, tak neváhejte a hlaste se co nejdřív Pepovi Miléřovi. Každoročně je to zdařilá akce a je potřeba tradice udržovat!

Luboš a Milada
40-93

UVEDENÍ TŘETÍ GENERACE DO PROVOZU

foto Oznamujeme členům 1.Citroën klubu Praha, že byla uvedena do provozu třetí generace klanu Železných. Dne 27.1.2009 se narodila Radce a Michalovi dcera Eliška. Po narození vážila 2,9 kg a měřila 46 cm. Má se čile k světu. Už se těší na svůj první sraz. Maminka a kupodivu i tatínek to přežili v pořádku. Dokonce i děda.

Váš Jarda Železný,
dědek

zpět na začátek


WebZdarma.cz