První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Ptaji se lovce, co ulovil v Africe.
"3 lvy, 5 antilop a 10 nouplizaku."
"????"
"Takovy ty cerny, zveda to ruce a rika 'noupliz'!"
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Zimní sraz - 8.-10.01.2010"

foto

Hurá a je tu opět zimní výjezd do hor. Pro některé je to jeden víkend zimních radovánek a i když jezdíme na stejné místo už několik let, nebylo výjimkou, že jsme bez mapy opět netrefili. Pro tentokrát, kdo vyjel včas a dojel do Vítkovic – Rezek za světla, udělal nejlépe. Média slibovala na celém území naší ČR vydatné sněžení a světe div se, předpověď byla pravdivá….až na Krkonoše. To bylo pro nás jedno velké štěstí. V Krkonoších žádná sněhová kalamita nebyla.

Víkend jsme si užívali dle svých představ a možností, někdo se věnoval lyžovačce na Aldrově, jiní se kochali zmrzlou krajinou okolo chalupy. Každopádně cílovým bodem všem zůstala chata Rezek, kde nám uvařili a snesli snad i modré z nebe. Komu se to nelíbilo byla jedině váha. Zdařilý víkend uplynul tak rychle, že jsme se strachovali, jakpak se asi dokloužeme do Prahy. Obavy byly zbytečné, protože celá cesta byla vzorně protažená a nebylo na hlavním tahu co cestářům vytknout.

O to horší byl dojezd domů. Pokud jsme chtěli zaparkovat a vybalit, bylo nutné vzít lopatu (kterou jsme si vezli už na hory) a proházet si cestu k bráně a domu. Sněhu jsme si popravdě užili až v Praze a házeli jsme jako všichni snad tři dny. Tak si tu zimu alespoň trochu užijme a zase se těšíme na nějakou společnou akci.

Hodně zdraví a pohody přeje
Lenka a spol.


12. ledna 2010 v 15.06h

foto se manželům Tláskalovým narodila dcera. Jmenuje se Barborka a při příchodu na svět vážila 2170g a měřila 43 cm. Šťastným rodičům přejeme, aby jim dělala jen radost.

zpět na začátek


WebZdarma.cz