První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Kolik feministek je potreba k vymeneni zarovky?
"To neni vtipne!!!"
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

Technický den s burzou

Vážení a milý, navazujeme šňůrku technický dnů, který jsme naposledy uskutečnili 19.května 1990 v Doksech u Máchova jezera, tedy po jedenadvaceti letech. Vracíme se i na místa, kde jsme byli tenkrát.

Technický dnes se uskuteční v soboru 21. května 2011 ve Starých splavech u Máchova jezera na parkovišti u restaurace s disko klubem Myslivna

(Loc: 50°36'1.701"N, 14°38'37.803")

Zahájení v 10 hodin, aby byl čas na příjezd účastníků, připravte se na technické besedy a rady k renovacím, máte-li doma na prodej cokoli k autům a značce, vezmete s sebou na burzu. Bude připravena diagnostika a plnění koulí. Pro děti připravíme nějaké soutěže. Bude-li čas i nálada lze připravit jízdu zručnosti pro spestření technického dne, ale to podle účasti.Je přislíbena účast i bratrských klubů.

Jídlo je zajištěno individuálně v restauraci Myslivna ( pan vedoucí přislíbil výběr jídel dle přání). Budete-li chtít přespat a protáhnout si technický den do neděle, lze zajistit nocleh v přilehlém kempu za 100,-- Kč na noc a osobu. Máte-li nějaké návrhy a nápady k technickému dni zasílejte e-maily nebo volejte.

604 726196 Michael Bartoň email
606 501089 Milena Dovrtělová email
724 242662 Josef Miléř email
603 420812 Michal Havránek

Prosím ozvete se, jestli dorazíte a v kolika lidech, ať víme, kolik nás dorazí. Jinak je objednané počasí i dobrá nálada. Na všechny se moc těšíme.


Zpráva z technického dne

Technický den našeho klubu se konal po jedenadvaceti letech u restaurace Myslivna ve Starých splavech u Doks v sobotu 21. května. Vlastně ani nevím, proč jsme přestali pořádat technický den, asi za to trochu může uspěchaná doba. Dost se to tady za ty léta změnilo. Kolem parkoviště vyrostl veliký kemp, který připomíná velké sídliště, prostě jedna chata na druhé, několik restauračních zařízení a stánků i posezení venku. Pro děti houpačky, prolejzačky i trampolíny, nechybělo ani lákadlo zmrzlin a podobných poživatin. Oběd jsme si dali v místní restauraci, která je vyhlášená jako druhá největší diskotéka v okolí, prý se hudebně specializuje na 80.léta.

Sjížděli jsme se v dopoledních hodinách. Počasí přálo a byla jsem i překvapena účastí. Nakonec jsme napočítali 17 vozů. Na to, že se konal v tom samém termínu ještě jiný sraz, to bylo skvělé. Po tolika letech jsme se sjeli na stejném místě, ve stejný den v týdnu. Jen nebyla připravena motoristická soutěž, to jsem opravdu nepředpokládala, že dorazí tolik vozů.

Pánové vesele diskutovali o problémech, zážitcích a vozech, prohlížela se klubová kronika (mimochodem je psaná od roku 1984, to už je docela dost dlouho a někteří členové na stránkách kroniky našly i svoje záznamy). Dámy si daly dobrou kávičku a pak už jsme se věnovali dětem. Prostě jsme si zahráli na dětská léta a blbli jsme s nimi. Nejvíce nás pobavila čára. Je pravda, že nás děti trochu přehrály, ale nám to moc nevadilo.

Pomalu jsme se rozjížděli kolem 15 hodiny a jak bylo zvykem, zakotvila kolona aut až u nás v Krásné Vsi. Zde jsme završili technický den. Do večera bylo stále o čem klábosit, děti běhaly kolem a bylo dobře.

Děkuji všem, kteří přijeli a nenechali nás ve štychu. Byl to krásný den, plný besed, her, smíchu a pro ty starší i plný nostalgie.

Těším se na Vás papa Milena

zpět na začátek

WebZdarma.cz