První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Proc se lidi hlasi na vysoko skolu?
Aby dostali kolej a pristup na Internet.
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

Jarní sraz 2008

se koná 13. až 15.června 2008 v areálu autokempu OSTENDE. ATC Ostende leží na okraji města Plzně, přímo na břehu Velkého Boleveckého rybníka. Záloha na osobu činí 250,- Kč a je splatná do 18.5.2008 u Pepy Miléře na schůzi, v Intensysu nebo složenkou na adrese: INTENSYS – CZ, Josef Miléř, Českobrodská 831, 190 12 Praha 9.

CHATKY AUTOCAMP OSTENDE
  • 24 chatek (2 lůžka) - chatka je rozdělena na 4 díly, u každé je verandička, vlastní vchod - cena 180,- za lůžko,
  • 5 chatek (3 lůžka) - cena 180,- za lůžko,
  • 5 chatek (3 lůžka) - cena 180,- za lůžko,
  • 4 chatky (4 lůžka) - cena 180,- za lůžko,
  • 5 chatek (2+2 lůžka) - v chatce je obýváček + 2 pokoje po 2 lůžkách - cena 200,- za lůžko,
  • 6 chatek (4 lůžka) - v přízemí obývák, v patře lůžka - cena 200,- za lůžko,
  • 5 bungalovů - 4 lůžka, WC, sprcha, komplet vybavená - cena 1300,- za noc Lednice – 50,-Kč Auto – 60,-Kč,

Kdo chcete zajistit ubytování, napište do 18.5.2007 na e-mail: simekjosef@seznam.cz, nebo SMS na tel. 603 427 337, nebo na složenku do zpráv pro příjemce, jakou chatu chcete a kolik vás bude.

Bližší informace najdete ZDE. Byli jsme tam v roce 2007.


"Jarní sraz 2008"

slovem a obrazem

Ahoj všichni majitelé i příznivci nejkrásnějších a nejpohodlnějších vozů. Musím napsat pár slov o letošním jarním srazu.

Jak jistě velmi dobře víte, sjeli jsme se do autokempu Ostende v Plzni. Ač nám předpověď počasí tvrdila, že nebude moc pěkně, celý sraz provázelo sluníčko. Nebyl to ten pravý pařák, ve kterém se nedá ani dýchat natož něco dělat, ale nám to na naše připravované akce vyhovovalo. Sluníčko trochu zakryté peřinou a my na cestách.

Nejkrásnější z celého srazu byla spanilá jízda na zámek Kozel. Tentokrát byla spanilá jízda opravdu úplná. I malá dopravní nehoda byla k vidění. Naštěstí nikdo z našich, jen trochu nepozorné řidičky a rozbité masky a světla. Zámek byl krásný a zahrada ještě víc. Jen trochu vázla obsluha v místní restauraci asi nebyla připravená na tolik jedníků a tak se oběd trochu protáhl a jídlo dorazilo až po hodině čekání a to ještě ve studeném stavu. Přesto jsme všechno snědli a vyrazili do ZOO, tedy spíše do dinoparku. Kdo jste neviděl dinosaury v životní velikosti, jejich krásu a mohutnost, o moc jste přišli. Nezklamalo ani 3D kino a nálet obrovské vášky. Prostě zážitek, děti jsme nemohly dostat zpět do ZOO, abychom došli k autům a vrátili se zpět do kempu.

Tam byla pochopitelně připravena soutěž pro dospěláky i děti. Dospěláci si zrovna moc rady nevěděli s hádankami pro děti od dvou let a statečně využívali internetu k naleznutí správných odpovědí. V této soutěži a nejméně trestných bodů získala Ivanka Schrothová a Kubeškovi, ti byli bez trestných bodů.Jednu špatnou odpověď měli všichni Čermáci, Iveta Šperlová a Králová. 2 tres.body a dvě špatné odpovědi měli : Míra Zlámal, Monika Dovrtělová, Šárka Kosíková, Milan Zelenka, Miléř a spol, Bartoňovi a Prokešovi. Tři špatné odpovědi měla Ester Králová a manželé Burešovi. Čtyři chybné odpovědi na hádanky měli shodně manželé Železní a Jirka Procházka. Ostatní měli pět a více špatných odpovědí, k nahlédnutí na podzimním sraze. Zajímavé odpovědi měl Michal Havránek a mladý Železný, ale tyto odpovědi zvěřejňovat nebudu, ať nám oba autoři odpovědi řeknou sami na sraze. Pochopitelně jsem připravila soutěž i pro děti. Tentokráte se však neobešla bez pomoci dospěláků a proto slibuji, že podzimní dětská soutěž bude lehčí. (prozrazuji, že bude o pohádkách) Proto jsem hodnotila i výkony dospěláků. A jak to dopadlo. Na první osmisměrku měli náladu skoro všichni, ale druhou již třetina účastníků přeskočila.

V testu o dinosaurech musím konstatovat, že máme štěstí, že vyhynuli, moc o nich nevíme. A jak to dopadlo?

Nejlépe si vedla Hanina Schillerová a maminka Irena s 15 tb, druhé místo obsadila Duffne a Kučerová se 17 tb, třetí místo získala Martinka Kosíková s 19 tb, čtvrté místo Vítek Soukup a Deniska Kosíková s 20 tb, páté místo obsadil Ondra Síč a Jiří Rusnák s 22 tb, šesté místo získal Tomáš Čuhel s 23 tb, sedmé místo vybojovali Martínek a rodiče Královi, Jirka Procházka, Ester Králová a Syřišťová a spol s 24 tb, s 25 tb zůstali v závěsu Petr Kadera, K a T, Iveta Šperlová, Šárka Kosíková, Michal Zlámal, Monika Dovrtělová, Milan Zelenka a Miléřová a spol., deváté místo a 26 tb získal Petr Čuhel, desáté místo a 27 tb dostal Honzík Havránek, Nikolka Bartoňovo a Markétka Bartoňová, jedenácté místo zasedl Beran Jan s 29 tb, dvanácté místo získali manželé Krásovi, Honzík Bouška a Jura Svojík s 30 tb. Ostatní se sice umístili, ale pořadí si zjistí až na podzimním sraze.

Myslím si, že se nám sraz opravdu vydařil. Moc děkuji všem plzeňákům za skvěle připravený sraz a děkuji i všem, kteří nás nenechali ve štychu a dorazili se rozptýlit a popovídat o všem dění. Ostatně jako vždy bylo u táboráku dost veselo. Já ještě osobně chci poděkovat Karlu Pálkovi, že mi poskytl náhradní díl na moji stříkulku a já se mohla bezpečně vrátit domů. (Karliku neboj, náhradní díl vrátím, díky,díky.). Pochopitelně musím poděkovat i soukromím opravářům, kteří mi autíčko zase dali dohromady. No a co dodat na závěr. Nezapomeňte se hlásit na podzimní sraz, který bude 12. až 14. září 2008 v autokempu Lužany u Jičína. A pozor natankujte, bude spanilá jízda a motoristická soutěž s jízdou zručnosti. Tak se mějte všichni krásně, užívejte sluníčka a dovolených a na podzim se na Vás všechny těším papa

Milena

A tady je několik fotografií:

foto_1 foto foto_6 foto_7 foto_8 foto_9 foto_3 foto_4 foto_5

zpět na začátek

WebZdarma.cz