První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Kdyz jsem se pozde v noci vracel z hospody, nasel jsem dvirka v plote uzamcena,
rozhodl jsem se nejprve prehodit sve dva jezevciky, a pote prelezt sam. Kdyz
jsem takto prehazoval jiz jedenacteho jezevcika, teprve jsem si vsiml, ze se mi
dirou pro slepice zase vracej.
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Jarní sraz - 2012"

se uskuteční ve dnech 22.6. – 24.6. 2012 v kempu HLAVATICE

Tábor se nachází v malebném lesním prostředí nedaleko města Zbiroh. V kempu je k dispizici 36 čtyřlůžkových chatek. V hlavní budově, kde je i restaurace, je 12 třílůžkových pokojů. Jsou vhodné hlavně pro rodiny s velmi malými dětmi. Pro pamětníky srazů v Čisté u Rakovníka: Chatky jsou prakticky stejné, pouze výborně udržované. Postele jsou zde palandové a lůžkoviny v ceně. V žádné chatičce není el. zásuvka a tudíž ani lednička. Je však domluveno, že v jedné z chatiček, která je kuchyňského typu, jsou zásuvky na rychlovarné konvice, takže o svoji kávičku, čajíček či svařák nepřijdete. A vzhledem k termínu snad nikdo bez el. kamínek nezmrzne.

Sprchy, které jsou v hlavní budově – jídelně se neplatí. V areálu je centrální ohniště s dostatečným počtem míst, kde se jistě všichni sejdeme. Rozdělávání ohníčků mimo ohniště je zakázané.

Sjíždět se můžeme začít od pátku cca 12 hodin. O jídlo nemusí mít nikdo starost. Je zajištěna plná penze od páteční večeře do nedělního oběda v místní jídelně, kde je i výčep a kde vám uvaří kávu, čaj, nebo podají lihoviny a pro děti, či abstinenty nealko. Točit se bude Gambrinus 11° v ceně cca 23,- Kč a pokud bude zájem až do ranních hodin. Obsluha prý vydrží víc, než konzumenti.

Jednotlivá jídla budou vydávána paní kuchařkou oproti orazítkovaným stravenkám, které obdržíte při příjezdu a doplacení pobytu. Vjezd auty je možný až k chatkám, ale pouze za suchého počasí. V případě rozmoklého terénu se bude parkovat na rovině u jídelny nad chatkami. Pokud se jedná o vaše psí miláčky: Pejskové na vodítku, uklízet hovínka a do jídelny pejsci nesmí.

A ted‘ to méně příjemné a to jsou ceny i když si myslím, že jsou velmi přijatelné. Ceny jsou na osobu a den, včetně plné penze :

  • Dospělá soba - 345,- chatky nebo za 385,- budova,
  • Děti do 12 let - 320,- chatka nebo 360,- budova,
  • Děti do 8 let - 290,- chatka nebo 330,- budova,
  • Děti do 3 let - 0,- /papají a spinkají s rodiči/
  • Vjezdné do objektu tábora - člen klubu - 50,-
  • Vjezdné do objektu tábora - ostatní 100,-

Pro všechny platí na auto sáček jednotlivě balených bonbónů, které odevzdáte při příjezdu. Poplatek za naše psí miláčky je 50,- za pobyt. Zálohu na jarní sraz ve výši 500,- kč na osobu plat’te již nyní. Nejpozději do 31.5. 2012 v Intensysu panu Železnému. V případě jeho nepřítomnosti panu Miléřovi. Hlavně nezapomeňte vzít s sebou dobrou náladu, hezké počasí, případně něco na oheň /třeba buřtíky/ a dětem baterky na noční bojovku.

Moc se těšíme na vaši hojnou účast na jarním srazu. Určitě se nebudete nudit. Bude připravena spanilá jízda po okolí a soutěže pro děti i dospělé. Taktéž noční bojovka.

Na kemp se můžete podívat na www.rs-hlavatice.cz

Zveme všechny příznivce naší oblíbené značky CITROËN.

Jarda a Blanka

zpět na začátek

WebZdarma.cz