První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha První Citroen klub Praha
Úvod Naše srazy Jiné srazy Aktuality Kontakty Odkazy Fotogalerie Chat Kronika
Úvod
Naše srazy
Jiné srazy
Aktuality
Kontakty
Odkazy
Fotogalerie
Chat
Kronika

Intensys-cz
Pro volnou chvilku

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v zubařském
křesle, říká jí zubař: "Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolu." "Ale
já je dát dolu nemůžu!" "Ale já potom nemůžu pracovat!" říká zubař a strhne jí
sluchátka dolu. Blondýna je do pěti minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a
poslouchá: " Náadech, výdech, nádech, výdech ...
Anketa
Miniaplikace
Počasí
počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

počasí počasí

Reklama
Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ...

"Jarní sraz - 2010"

se uskuteční ve dnech od 11.6. - 13.6.2010 v Autokempu Hájovna Kdyně

Autokemp se nachází nedaleko městečka Kdyně, v oblasti lemované krásnými zalesněnými vrchy Kdyňské pahorkatiny. Město Kdyně leží při česko-bavorské hranici na rozhraní Šumavy a Českého lesa. Z jedné strany vévodí kraji zřícenina hradu Rýzmberk, z druhé strany shlíží a město moderní rozhledna vrchu Koráb (773 m.n.m.). Celá oblast poskytuje řadu příležitostí k pěší turistice i cykloturistice. Okolní rozsáhlé lesy lákají k houbaření i k příjemným. Nevelká vzdálenost zajímavých turistických center jak na Šumavě (Železná ruda, Špičák, Černé a Čertovo jezero) tak v Českém lese (Čerchov, Haltrava) skýtá příležitost k poutavým výletům autem.

Záloha na chatku činí 500,- Kč a je nutné ji složit do 15.5.2010 u Pepíka Miléře.

Zde získáte bližší info o místě srazu.


Zpráva z jarního srazu 2010

Krásný den, tak už se konečně dostávám k počítači a mohu Vám napsat zprávu z jarního srazu. Sjeli jsme se, tentokráte do autokempu Hájovna, který leží na okraji města Kdyně. Počasí nám tak přálo, že jsme padali vedrem jako hrušky a těšili se na stín v kempu. Kemp, a hlavně chatky byly opravdu pěkné. Sjelo se 57 krásných citroënů, ale je pravdou, že i tak nás dost chybělo.

jaro 2010

Centrum dění bylo kolem stanu pořadatelů, tedy kolem Karla Pálka, Filipa, Kamila a děvčat. Pochopitelně nesmíme zapomenou poblahopřát Karlovi Pálkovi, který na srazu úspěšně oslavil krok do „plnoletosti“, oslavil padesátku a přejeme mu vše nej nej. Ve stánku bylo připravené občerstvení a večer i oslava. Prostě to tam žilo hned od našeho příjezdu. V pátek jsme se sjížděli dlouho do noci a tak se diskutovalo o všem možném i nemožném dlouho přes půlnoc.

jaro 2010 jaro 2010

V sobotu jsme vyrazili, podle programu na spanilou jízdu. Všechna zúčastněná autíčka se seřadila pod kempem, kde jsme běhali s kamerami a foťáky a dokumentovali sraz.

jaro 2010

Pak se vyrazilo. Sluníčko už zase pěkně hřálo a my se seřazovali a jeli na zámek Klenová.

jaro 2010 jaro 2010

Zde jsme podle vlastního uvážení pobyli, někdo návštěvou vnitřních prostor zámku, jiní sochařského parku, tedy přilehlé zahrady u zámku a někteří hltali krásy krajiny z terasy u restaurace. Kolem jedné jsme pokračovali ve spanilé jízdě do soukromého muzea pořadatelů, které je ve vesničce Dvůr Chrástov.

jaro 2010 jaro 2010

Lidi to je statek, tam je věcí a věciček, to jsme všichni zírali a zase připravené občerstvení a posezení, jak chtěl kdo dlouho.

jaro 2010 jaro 2010

Zpět jsme se vraceli individuálně, ale tak, abychom stačili dětské i dospělácké soutěže a podvečerní diskotéku. Dětská soutěž byla tentokráte věnována známému filmu „Doba ledová“ a jak to všechno dopadlo? Nejlépe si vedl Tomáš Novotný a Honza Havránek, ti získali 32 bodů a tím první místo. Na druhém místě skončila Lucka Kučerová, Lenka Schillerová a Jirka Rusnák s Petrem Kaderou v těsném závěsu s 31 body. Třetí místo získal Michal Zlámal s 29 body. Místo čtvrté obsadila se ziskem 26 bodů Andrejka Boušková, Michal Bartoň a Martin Král. Páté místo zablokovala rodina Železných a Jirka Med se ziskem 23 bodů. Šesté místo a jen o bodík méně získala Karolína Kohoutová, Markétka Bartoňová, Nikolka Bartoňová a Markéta Bartoňová. Sedmé místo obsadil s 21 body Jan Bouška a Soukupová Verča. osmé místo pak Barborka Valentová, Adélka Boteová, Vítek Soukup, Hanička Schillerová, Irena Schillerová a Zuzka Valentová. Všem moc děkujeme za účast a to i těm pár dospělákům, kteří se nebáli soutěžit s dětičkami.

Společně s dětskými soutěžemi probíhala i soutěž připravená pro dospěláky. Ač jsem hned při zahájení srazu upozornila, že tentokráte bude soutěž opravdu o „hovně“, přece mi to nikdo nevěřil. Jak pak byli rozčarování, když opravdu vyvedené obrázky exkrementů našli a měli přiřazovat ke zvířátkům. Docela jsme se u toho pobavili, škoda, že nešli zaznamenat výroky soutěžících u stolu. Některé byly opravdu vtipné. Ale přesto jsme zjistili, že to není zase tak snadné, určit zvířátka a přiřadit obrázky. Přesto se našel vítěz a tomu až někdo řekne: „ty víš h….“, tak se hned může bránit, že to není pravda. Ze 14 možných správných odpovědí nejlépe odpověděl Leoš Novotný. Zařadil 10 správných obrázků. Druhé místo a 7 dobře zodpovězených otázek obsadila Jana Bobková. Třetí místo ze 6 body získala Lucka Šimanovská. Na místě čtvrtém zakotvil Petr Syřiště s 5 body. Na místě pátém se 4 body jsou Lukáš Valenta a Jana Kabelková. Místo šesté a se 3 body získali Jára Železný, Hana Rusnáková, Verča Soukupová, Lukáš Novotný, Franěk, Šerberová a Zabloudil. Dva body pak získali Krása, Pálek, Novotný, Mareš, Bouška, Králová, Valentová, Med, Tekl, Novotná a Soukupová no ti ostatní měli už jen jednu nebo žádnou správnou odpověď.

Po soutěžích byla připravena diskotéka a večerní bojovka. S tou byli trošičku problémy, terén nebyl nic moc, strašidla a lesní panny měly asi dovolenou. Tak moc prosím, na podzimní sraz objednávám již dnes strašidla. Prosím určitě doražte, děkuji předem.

Po bojovce jsme se zase shlukli a diskutovali a diskutovali a zpívali a pili dlouho do noci. Myslím, že zase jako poslední šel spát Pepa Šimek.

V neděli jsme museli rychle vyklízet chatky a ukončit sraz, aby mohla dorazit jiná skupina výletníků. Tak jsme ukončili sraz, rozdali ceny a poděkovali pořadatelům. Děkuji všem, kteří dorazili na sraz a doufám, že se uvidíme na podzim v Lužanech. Děkuji pořadatelům a všem Vám přeji krásnou dovolenou plnou sluníčka a pohody. Mějte se moc fajn a na podzim se na Vás těšíme.

Těším se na Vás papa Milena

P.S. Odkaz na film ze srazu : http://www.youtube.com/...


zpět na začátek

WebZdarma.cz